Gökhan'ı G.Saray alamaz

Gökhan'ı G.Saray alamaz.15130
  • Giriş : 12.05.2008 / 13:15:00

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Mehmet Topuz'un gösterdiği performans ile A Milli Takım aday kadrosuna alınması gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hurma, yaptığı açıklamada, aday kadroyu hazırlamakta tek yetkilinin Fatih Terim olduğunu ve Terim'in kararına saygı duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Mehmet Topuz, gösterdiği performansla, Türkiye'nin sayılı futbolcularından biri. Mehmet Topuz Milli Takıma alınmalıydı. Topuz, daha önce Milli takımda oynamış ve başarılarıyla göz doldurmuş bir futbolcumuz. Topuz'un kadroya alınmamasından üzüntü duyduk.”

Hurma, Gökhan Ünal ile yaptıkları görüşmelerin sürdüğünü de belirterek “Gökhan Ünal, takımda kalıp kalmayacağına henüz net olarak karar vermedi. Kendisi isterse kalır, başımızın tacıdır. Galatasaray, sezon başında Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u almak için sayısız girişimlerde bulundu. Biz satmayacağımızı söyledik. Buna rağmen Galatasaray ısrarcı oldu, gerçek olmayan haberler basında yer aldı. Bu girişimler sonucu futbolcumuzun motivasyonu bozuldu. Ligin ikinci yarısında Gökhan beklenen performansı gösteremedi. Bunun tek sorumlusu Galatasaraydır. Gökhan Ünal'ı satmayacağımız tek kulüp Galatasaraydır. Gökhan Ünal'ı herkes alabilir ama Galatasaray alamaz.”

Hurma, Mehmet Topuz'un satılmasının söz konusu olmadığını da kaydederek “Mehmet Topuz, kulübünden, biz de kendisinden memnunuz. Mehmet Topuz'u satmıyoruz” diye konuştu.

HURRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious