Gökhan'ın tek rakibi Semih

Gökhan'ın tek rakibi Semih.14506
  • Giriş : 30.09.2008 / 16:34:00
  • Güncelleme : 30.09.2008 / 16:36:05

Trabzonlu Gökhan, "Gol krallığındaki tek ciddi rakibim Semih Şentürk. Ben formda olduğum zaman yapamayacağım şey yok" dedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gökhan Ünal, Trabzonspor'u 24 sezon sonra şampiyon yapmanın unutulmazlar arasında girecek bir başarı olacağını söyledi. Milli futbolcu, "Galatasaray, geçen sezon şampiyon olmuş. Fenerbahçe, evvelki sezon bu başarıya ulaşmış. Onlar şampiyonluğa alışkın. Fakat Trabzonspor'u 24 sezon sonra şampiyon yapmak, unutulmazlar arasına girecek bir başarı olacak. Bana öyle geliyor ki, bir kez şampiyonluk elde edilebilse, Trabzonspor'un hegemonyasını kurduğu dönemler geri gelecek. Hatta sadece Türkiye'de değil, uluslararası alanda da başarı yakalanacağına inanıyorum" dedi. Bonservisinin 6.5 milyon euro olmasıyla ilgili soruya da Ünal, "Bu rakam bana biraz abartı geliyor. Trabzon'un tam olarak ne ödediğini bilmiyorum" yanıtını verdi. Gökhan Ünal, gol krallığında şu anda kendisine ciddi rakip olarak sadece Fenerbahçeli Semih'i gördüğünü belirterek, "Semih kendini geçen sezonlar içinde çok geliştirdi. İnşallah böyle de devam eder" dedi.

PROBLEMLER BİLİNİYORDU

Bir futbolcunun böyle gelişme göstermesinin, hem Türk futbolunun önünü açtığını, hem de rekabeti artırdığını ifade eden Ünal, "Ben formda olduğum zaman yapamayacağım şey yok. Alex'in 19 atarak kral olduğu sezon omzum kırıldı, sakatlandım ve ilk yarıyı 4 golle bitirdim. İkinci yarıda ise 12 gol kaydettim. Yeri geldi sakat sakat oynadım. Gol kralı olduğum sezon 25 gol attım. Geçen sezon en kötü dönemimdi, buna rağmen 11 tane gol attım. O problemleri zaten herkes biliyor'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*