Gökyüzünde teröre lanet!

Gökyüzünde teröre lanet!.15795
  • Giriş : 26.10.2007 / 11:11:00

Nevşehir'de faaliyet gösteren bir balon firması, aralarında dünyanın en büyük sıcak hava balonunun da bulunduğu filosu ile gökyüzünde terörü lanetledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakkari'de 12 erimizin şehit edilmesiyle başlayan teröre tepki, Kapadokya'da gökyüzüne yansıdı. Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Göreme beldesinde faaliyet gösteren Anatolian Balloons, Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde bölücü terör örgütü PKK militanları tarafından 12 erin şehit edilmesiyle, ülke genelinde başlatılan "Teröre Lanet, Şehitlere Saygı" gösterilerine gökyüzünden katıldı.

Son terör olaylarını Kapadokya'nın semalarında sıralanan balonlarına Türk Bayrağı açarak kınayan Anatolian Balloons firması sahibi Halil Uluer, "Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik terör olaylarını kınıyoruz. Ülke genelinde yapılan 'Teröre Lanet, Şehitlere Saygı' yürüyüşlerine biz de gökyüzünden destek vermek istedik. Şanlı bayrağımızın gölgesinde, misafirlerimizi Kapadokya'nın eşsiz manzarasını havadan izlettirmeyi sürdüreceğiz" dedi.

Anatolian Balloons'a ait diğer sıcak hava balonlarının da Türk bayrakları ile donatıldığı 'Teröre Lanet Mehmetçiklerimize Saygı' gösterisinde, çoğunluğunu Japonların oluşturduğu 160 turist hazır bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious