Golcü Holosko el yakıyor

Golcü Holosko el yakıyor.13459
  • Giriş : 25.12.2007 / 11:29:00
  • Güncelleme : 25.12.2007 / 11:33:32

V.Manisaspor, Slovak golcüsü için Beşiktaş’tan Burak, Koray, Baki ve bir miktar para talep etti. Teklifi yüksek bulan siyah beyazlılar, öneriyi geri çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ’ın uzun süredir peşinde koştuğu Vestel Manisaspor’un Slovak golcüsü Filip Holosko el yakıyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın devre arasında transfer edilmesini istediği Holosko için Manisaspor Yönetimi’nin Burak, Koray, Baki ve 2 milyon Euro para talep ettiği öğrenildi. Sağlam’ın sezon başında alınan Higuain’e güvenmesi nedeniyle transferi şimdilik askıya alınan Holosko için Manisasporlu yöneticilerin asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu’nu telefonla arayıp, takas ve bir miktar para istediği ifade edildi.

Soğancıoğlu rest çekti

Beşiktaş Kulübü Genel Menajeri Sinan Engin ise Holosko defterini kapatabileceklerini belirterek Ertunç Soğancıoğlu’na önerilen teklifin astronomik olduğunu belirtti. Soğancıoğlu ise Manisasporlu yöneticilerin önerilerine "Holosko’yu alırız, istediğiniz oyuncuları veririz ama 3 milyon Euro isteriz" diyerek rest çekti.

Öte yandan Vestel Manisaspor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardar, İngiltere 1. Ligi ekiplerinden Charlton Athletic’in Holosko için yaptığı teklifin cazip olduğunu belirterek, "Beşiktaş’ın teklifi bizim için cazip değil. Charlton Athletic’in önerisi ile bizim istediklerimiz arasında az bir fark kaldı. Ama kesinlikle söyleyebilirim ki Holosko, Türkiye’de oynayacaksa Vestel Manisaspor’da kalacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious