Golcü Taner Güller, teknik direktör dövdü!

Golcü Taner Güller, teknik direktör dövdü!.9343
  • Giriş : 04.06.2009 / 12:02:00

Ligden düştükten sonra kaderine terk edilen Kocaelispor'un gol kralı ve büyük kulüplerin korkulu rüyası Taner Gülleri, kendisine saldırdığını iddia ettiği teknik direktörü dövdü!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell Süper Ligi'nden düştükten sonra kaderine terk edilen Kocaelispor'da hergün yeni gelişmeler oluyor. Logosu bile haczedilen Kocaelispor, bu kez kavga ile gündeme geldi.

Herkesin takımı terk ettiği dönemde tesislerden ayrılmayan Taner Gülleri, alt yapı teknik direktörü İsmail Yılmaz'la kavga etti.

Kocaelispor Süper Genç Takım Teknik Direktörü İsmail Yılmaz, Kocaelispor'un golcüsü Taner Gülleri'ye saldırdı. Çıkan kavgada Yılmaz yaralandı.

Taner, daha sonra kavgada yaraladığı Yılmaz'ın kolunun altına girerek tesislere götürüp tedavisini yaptırdı. Taner, antrenörün yolda yürürken önüne çıkıp kendisine saldırdığını söyledi.

Kavganın nedeninin bir ay öncesine dayandığı belirtilirken, Yılmaz'ın, futbolcuların arabasını zorla aldığı vermeyenleri de tehdit ettiği ve futbolcuların arkasında konuştuğu için Taner tarafından uyarıldığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*