'Golden sonra kopmalar oldu'

  • Giriş : 15.12.2006 / 00:00:00

İbrahim Üzülmez: "Golden sonra kopmalar oldu" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

UEFA Kupası'nda deplasmanda Almanya'nın Bayer Leverkusen takımına 2-1 yenilerek, kupaya veda eden Beşiktaş'ta kaptan İbrahim Üzülmez, aleyhlerinde verilen penaltıyı "Şanssızlık" diye nitelerken, "UEFA Kupası'nda tur atlamak isterdik, ama artık yapacak bir şey yok. İnşallah bundan sonra her şey daha iyi olur" dedi.

Kaptan İbrahim Üzülmez, UEFA Kupası'ndan elendikleri için üzgün olduklarını belirterek, "Rakibin oyundan düştüğü sırada öyle bir pozisyonda hakemin penaltı vermesi bizim adımıza şanssızlıktı. Rakip ilk dakikalarda baskılı bir oyun sergiledi, ancak sonra oyunda dengeyi sağladık. İkinci yarıda gole kadar iyi mücadele ettik. Özellikle golden sonra oyundan kopmalar oldu. Üzgünüz, UEFA Kupası'nda tur atlamak isterdik, ama artık yapacak bir şey yok. İnşallah bundan sonra her şey daha iyi olur" şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Siyah - beyazlı futbolcular Ali Tandoğan ve Serdar Kurtuluş da, UEFA Kupası'ndan elendikleri için üzgün olduklarını belirterek, "İlk yarıda rakibimize çok fazla pozisyon verdik. Rakibimiz, ilk yarıda öne geçebilirdi. Ancak ikinci yarıda iyi mücadele ettik. Turu geçebilirdik, ama olmadı. Penaltı pozisyonunda hakem doğru karar verdi. Rakip oyuncu, geriye doğru düştü. Bir oyuncu o pozisyonda kendini geriye atmazdı" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious