Golfçü komutan haberleri TSK'yı kızdırdı

Golfçü komutan haberleri TSK'yı kızdırdı.8292
  • Giriş : 08.10.2008 / 17:51:00

Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Aydoğan Babaoğlu ile ilgili basında yer alan iddialar Genelkurmay Başkanlığı'nı kızdırdı. TSK şu sert açıklamayı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'nun Antalya'da bulunduğu sırada, 4 Ekim 2008 Cumartesi günü akşam saatlerine kadar olan sürede, Bayraktepe bölgesinde meydana gelen çatışma sonucunda verilen şehitler hakkında bir bilgisinin olmadığı belirtilerek, ''Gerçeğin böyle olmasına rağmen konunun teyit edilmeden Türk Silahlı Kuvvetlerini yıpratma amaçlı olarak kullanılması üzücü ve düşündürücüdür'' denildi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle:

Son günlerde Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Aydoğan BABAOĞLU ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında haberler yer almaktadır.

Hava Kuvvetleri Komutanımızın Antalya'da bulunduğu sırada, 4 Ekim 2008 Cumartesi günü akşam saatlerine kadar olan sürede, Bayraktepe bölgesinde meydana gelen çatışma sonucunda verilen şehitler hakkında bir bilgisi olmamıştır.

Gerçeğin böyle olmasına rağmen konunun teyit edilmeden Türk Silahlı Kuvvetlerini yıpratma amaçlı olarak kullanılması üzücü ve düşündürücüdür.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*