Gönül, Tunceli'de şehit düşen Er'nin ailesini ziyaret etti

Gönül, Tunceli'de şehit düşen Er'nin ailesini ziyaret etti.48488
  • Giriş : 30.06.2007 / 18:03:00
  • Güncelleme : 30.06.2007 / 19:06:42

Gönül, İzmir'in Bayındır ilçesinde, Tunceli'de şehit düşen Jandarma Er Erdem Erkaçtı'nın ailesini ziyaret etti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere İzmir'in Bayındır ilçesine gelen Bakan Gönül'e İzmir Valisi Cahit Kıraç da eşlik etti.

Burada şehit Jandarma Er Erdem Erkaçtı'nın evini ziyaret eden Gönül, şehit erin babası Turgut, annesi Nuran Erkaçtı ile bir süre önce terhis olan ikiz kardeşi Erden Erkaçtı ve diğer aile fertleriyle görüştü.

Evde ailenin sorunlarını dinleyen Bakan Gönül, anne Nurdan Erkaçtı'ya gümüş tabak hediye etti.

Şehit ailesini ziyareti öncesinde Bayındır ilçesi Kaymakamı Alaattin Aktaş ile görüşerek ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Gönül, İzmir Valiliği görevinde bulunduğu sırada Bayındır ilçesinin kaymakamlığını Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un yaptığını hatırlattı.

AK Parti Bayındır İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Gönül, burada yaptığı konuşmada, 22 Temmuz seçimlerinin çok önemli olduğunu belirterek, demokrasinin en iyi işleyişinin seçimler olduğunu, halkın iradesinin devlet iradesi olarak ortaya çıkacağını belirtti.

Bakan Gönül, “Bu seçimlerde halkımız 4-5 sene öncesine göre, kendini ve ülkeyi daha iyi görüyorsa, bize oy versin. Daha kötü diyorsa, koalisyonlara oy versin” dedi.

Gönül, 8 Temmuz günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'de bir miting yapacağını hatırlatarak, bu mitingin görkemli geçmesi için bütün partililerin çaba göstermesini istedi.

İzmir'de AK Parti'nin geçen seçimlerden ikinci olarak çıktığını anımsatan Vecdi Gönül, “Başbakana partimizin birinci parti haline getirmesi gücünü, ruhunu vermemiz için bu mitingde canla başla çalışmalıyız” diye konuştu.

Bakan Vecdi Gönül, daha sonra Bayındır Ticaret Odasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanır'dan çalışmaları ve ilçenin sorunları hakkında bildi aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious