GOP'da vahşet: Anne ve çocukları öldü

GOP'da vahşet: Anne ve çocukları öldü.7886
  • Giriş : 22.12.2008 / 17:05:00

Gaziosmanpaşa'da bir evde 4 ve 1.5 yaşlarında 2 kardeş bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Taksiyle hastaneye giden anne de öldü. Baba gözaltında.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziosmanpaşa'da bir anne ve iki çocuğu evlerinde bıçaklandı. Çocuklar olay yerinde hayatını kaybederken, evinden sürünerek çıkan anne kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çocukların babası gözaltında.

Edinilen bilgilere göre olay Küçükköy Kazım Karabekir Mahallesi 831.Sokak'ta meydana geldi. İlknur İslam, çocukları Yusuf Battal İslam(4) ile İnci Melek İslam(1,5) evlerinde bıçaklandığı öğrenildi. Çocuklar evde hayatını kaybederken ağır yaralı İlknur İslam sürünerek apartmandan aşağı indi. Olay sonrası bir taksiyle yakındaki tıp merkezine götürülen kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Baba Tahsin İslam ise gözaltına alındı. Evde bulunan babaanne Hasibe İslam'in de ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

Çocukların cesetleri henüz evden çıkarılmazken, savcının incelemesi devam ediyor. Komşuları, Tahsin İslam'ın ve ailenin kendi hallerinde bir yaşam sürdüklerini daha önce kavgalarına rastlamadıklarını belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*