Gordon gitmek istiyor

Gordon gitmek istiyor.11610
  • Giriş : 14.04.2008 / 10:51:00

Beşiktaş’ın Dinamo Zagreb’den transfer ettiği savunma oyuncusu Gordon Schildenfeld, yönetime uyum sorunu ve gözündeki rahatsızlığı belirterek ayrılmak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

BEŞİKTAŞ’ın savunması için transfer edilen ancak forma şansı bulamayan Gordon Schildenfeld yönetime ayrılmak istediğini söyledi. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın iki yıldır izleyip yönetime devre arasında transfer ettirdiği Hırvat defans oyuncusu, gözündeki sakatlığının da oynayamamasında etkili olduğunu ileri sürdü, eski takımı Dinamo Zagreb’e dönmek istediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, yöneticilere Türkiye’de mutlu olamadığını ve alışamadığını da belirtti.

Sinan Engin beğenmedi

Yöneticiler ise bu konuyu yarın yapılacak icra kurulu toplantısında gündeme getireceklerini belirterek, Hırvat takımı ile görüşme yapılabileceğini ifade ettiler. Bu arada Ertuğrul Sağlam, Gordon’u bırakmak istemediğini dile getirerek, "Gordon uyum sorunu yaşadı. Kendisinden memnunum. Ayrılmak istemesine üzüldüm. Gözündeki sakatlık geçiciydi. Kalmasında fayda var. Gitmek isterse de zorla tutamayız" dedi.

Öte yandan Moskova’da Ertuğrul Sağlam’ın önerdiği oyuncuları izleyen menajer Sinan Engin, Beşiktaş’a yakışan kalitede futbolcu göremediğini ancak dün izlediği bir karşılaşmada sol kanat oyuncusunun dikkatini çektiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious