Görevden alınan CHP'liyi Sav geri atadı

Görevden alınan CHP'liyi Sav geri atadı.16357
  • Giriş : 28.06.2008 / 10:01:00

CHP Tekirdağ il yönetimi tarafından görevinden alınan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Fedai Güven genel merkez tarafından yeniden görevine getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

CHP Tekirdağ İl Yönetimi tarafından görevden alınan Çerkezköy İlçe Başkanı Fedahi Güven, üzerinden daha bir hafta geçmeden, bu kez Genel Merkez tarafından yeniden görevine atandı. Görevlendirme yazısı Parti Genel Sekreteri Önder Sav imzasıyla önce il yönetimine, ardından da ilçe yönetimine ulaştırıldı. Kararın, Merkez Yönetim Kurulu tarafından oy birliği ile alınması dikkat çekti.

İl Yönetimi'nin, görevden alma kararını Merkez Yönetim Kurulu'nda görüşen CHP Genel Merkezi, İlçe Başkanı Fedahi Güven'in itirazını yerinde bularak, İl Yönetimi'nin görevden alma kararını hükümsüz bıraktı. Merkez Yönetim Kurulu'nun ardından Genel Sekreter Önder Sav, tarafından kaleme alınan yeniden görevlendirme yazısı, önce İl Yönetimi'ne, ardından da İlçe Yönetimi'ne ulaştırıldı. Genel Sekreter Önder Sav imzasıyla gönderilen görevlendirme yazısında "İl Yönetim Kurulu'nun görevden alma kararının kaldırılmasına ve Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevine devam etmesine, Merkez Yönetim Kurulu'nun 25 Haziran 2008 tarihli toplantısında oy birliği ile karar verilmiştir." denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious