Görme engellilerden Şahin'e teşekkür

  • Giriş : 01.12.2006 / 00:00:00

Uygar Görme Engelliler Derneği Başkanı Hasan Duman, engellilere verdiği maddi ve manevi destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'e teşekkür etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Duman, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Şahin'i Büyükşehir'in tarihi belediye binasında ziyaret etti. Başkan Şahin'in göreve geldiği günden bu yana kendilerine her türlü konuda yardımcı olduğunu belirten Duman, "Şükran duygularımızı ifade etmek amacıyla başkanımızı ziyaret ettik. Hem kendisinin, hem de eşinin bize olan maddi ve manevi desteği, engellerimizi daha kolay aşmamızı sağlıyor" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin de, bütün engellilerin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutlarken, bu kesimdeki vatandaşların sıkıntıların sadece yılda bir günde ele alınmaması gerektiğini vurgulayarak, "Sevginin her engeli aşacağına inanmalı ve buna göre de yaşamalıyız. Engel grubu ve oranı ne olursa olsun, bütün engelli vatandaşlarımızın kendi kendilerine yetebilen, onurlu, başı dik ve eşit şartlarda yaşamalarını sağlamak en büyük arzumuz. Bu amaç doğrultusunda engellilerin üreten, bağımsız yaşayabilen bireyler haline gelmesi için çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışacağız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious