Görüşme olumlu

  • Giriş : 26.03.2007 / 00:00:00

Arınç: Kuvvet komutanlarının ziyaretleri olumlu geçti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TBMM Başkanı Bülent Arınç, kuvvet komutanlarının iade-i ziyaretlerinin yararlı, olumlu ve samimi bir ortamda geçtiğini bildirdi.

Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Işık Koşaner'i TBMM'de kabul etti.

İade-i ziyaret amaçlı yapılan görüşmeden sonra TBMM Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Kuvvet Komutanlarını, Başkanlık makamı girişinde TBMM Genel Sekreteri Rauf Bozkurt ve TBMM Başkanı Özel Kalem Müdürü Hasan Baytekin karşıladı. TBMM Başkanı'nın daha önce yeni atanmaları nedeniyle yaptıkları ziyarete karşılık iade-i ziyaret kapsamında yapılan görüşme 14.25'de başladı.

Güvenlik, bölgesel gelişmeler ve Meclis çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaret 14.50'de tamamlandı. TBMM Başkanı Bülent Arınç, kuvvet komutanlarımızın iade-i ziyaretlerinin yararlı, olumlu ve samimi bir ortamda geçtiğini, gösterilen nezaketten TBMM olarak memnun kaldıklarını ifade etti" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious