GP yardımdan umudu kesmedi

  • Giriş : 12.01.2007 / 00:00:00

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin, partisinin Hazine yardımına ihtiyati tedbir konulmasıyla ilgili olarak, ''Önümüzdeki hafta alınan kararı düzeltmelerini bekliyorum'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şirin, şöyle konuştu: ''Genç Parti'nin kazanmış olduğu bir dava üzerine, Maliye Bakanlığından alacağına ihtiyati tedbir koydular.
Önümüzdeki hafta alınan kararı düzeltmelerini bekliyorum. Hukuk bunu icap ettiriyor. Biz de hem hukuken, hem de siyaseten gerekliliğini yapacağız. Biz, bugüne kadar Genç Parti'nin AK Parti tarafından devamlı surette bir linç kampanyasına maruz tutulduğunu söylüyorduk. Bu gasp olayı bunun belgesi oldu.''

-CUMHURBAŞKANI'NI BU MECLİS ÇIKARACAK-

Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle Türkiye'de bir kaos ortamının yaşanmasını beklemediğini ve işi hukukun dışına çıkartmamak gerektiğini ifade eden Şirin, ''AK Parti'nin bugün toplam seçmen üzerinden temsili yüzde 25 civarında, mecliste ise yüzde 45 oranında halkımızı temsil ediyor. Bu çerçeve içerisinde, bu çerçevenin icap ettirdiği bir Cumhurbaşkanı'nı bu meclis çıkaracaktır'' diye konuştu. AK Parti'nin Cumhurbaşkanlığı konusunda ''inatçı'' davrandığını öne süren Şirin, tek çözümün Cumhurbaşkanını halkın seçmesi olduğunu savundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious