Grup seks haberini yapana da ceza

Grup seks haberini yapana da ceza.16566
  • Giriş : 08.11.2008 / 22:37:00

Antalya'da nezarethenede iki polisin yaptığı grup seksi haberleştiren gazetecilere ceza geldi: Asayiş Şube Müdürlüğü binası ve bahçesine girmek yasak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nezarethanede grup seks yapıldığına ilişkin haberi ardından gazetecilerin Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü binasına ve bahçesine girişine yasak konuldu.

Sanayi Mahallesi'nde bulunan Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü binasına gazetecilerin girmesi yasaklandı. Asayiş Şube Müdürü Ender Okşar, "grup seks olayının' meydana geldiği nezarethanenin de bulunduğu Asayiş Şube Müdürlüğü binası ve bahçesine gazetecilerin girmesinin yasaklandığını bildirdi. Nöbetçi Büro Amirliği'nde görevli polislere Okşar'ın, “Gazeteciler kesinlikle binaya girmeyecek, bahçeye bile alınmayacak. Hiçbir büro amiri ve personel, gazetecilerle görüşmeyecek" talimatı verdiği belirtildi.

Fuhuştan gözaltına alınan G.T., Asayiş Şube binasının zemin katındaki nezarethanede görevli polis memurları İ.T. ve M.A. ile grup seks yapmış ve bu olay MOBESE kameraları tarafından görüntülenmişti. Nöbetçi müdürün suçüstü yakaladığı 2 polis açığa alınırken, 5 polis hakkında da soruşturma açılmıştı. İdari soruşturma kapsamında ifade veren G.T. polislerin kendisini taciz etmediğini savunarak, “Hallerine üzüldüm, onlarla beraber oldum” demişti.

RADİKAL

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*