GS'de hazırlıklar tam gaz

GS'de hazırlıklar tam gaz.30893
  • Giriş : 10.08.2008 / 20:53:00

Galatasaray, Steau Bükreş maçının hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray, 13 Ağustos Çarşamba akşamı Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Steau Bükreş ile yapacağı ilk karşılaşmanın hazırlık çalışmalarını, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın ve taraftara kapalı olarak yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Michael Skibbe, yönetiminde saat 10.30'ten itibaren Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yapılan antrenmanın ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladığı bildirildi.

Antrenmanın ana bölümünde koordinasyon çalışmalarının ardından teknik çalışmalar yapan futbolcuların, kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma gerçekleştirdiği kaydedildi.

Antrenman sırasında sol ayak bileği ve tabanında ağrısı olan Fernando Meira'nın antrenmanın taktik bölümü tamamlanınca sağlık ekibince tedaviye alındığı belirtilirken, antrenmanın son bölümünde bir pozisyonda sağ ayak bileği zorlanan Yaser Yıldız'ın da tedavisine de hemen başlandığı ifade edildi.

Orkun Usak ve Tobias Linderoth sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada takımdan ayrı çalışırken, Aydın Yılmaz, Mehmet Güven ve Ümit Karan'ın tedavilerinin de devam ettiği bildirildi.

Galatasaray, saat 17.30'da yapacağı basın ve taraftara kapalı olarak yapacağı tek antrenmanla sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*