GSGM'de kontör dolandırıcılığı

GSGM'de kontör dolandırıcılığı.8789
  • Giriş : 19.11.2007 / 11:28:00

GSGM Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Mehmet Kocatepe'nin MSN'sinde yer alan GSGM çalışanlarından istediği kontörleri hiç zorlanmaksızın almayı başardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Mehmet Kocatepe'nin elektronik posta adresini ele geçiren bir kişi, Kocatepe'nin, MSN adlı programda listesinde yer alan GSGM çalışanlarından istediği kontörleri hiç zorlanmaksızın almayı başardı.

Mehmet Kocatepe adını kullanan meçhul kişinin son olarak, Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Yunus Akgül'den de kontör istemesi üzerine foyasının ortaya çıktığı öğrenildi. Kocatepe'nin ismini kullanan kişinin en son Akgül'den de kontör istediği, ancak Akgül'ün, “Buradan niye istiyorsun, bir kat aşağıya in de vereyim” dediği ve bunun üzerine de dolandırıcının foyasının ortaya çıktığı bildirildi.

GSGM Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Mehmet Kocatepe'nin elektronik postasını ele geçiren kişinin, İzmir İl Müdürü Sabri Sadıklar başta olmak üzere birçok il müdürü ve personelden kontör aldığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious