GS'ın cezası 3 maça iniyor

  • Giriş : 28.06.2007 / 08:23:00

5 maçlık cezaya yaptığı itirazdan da olumlu sonuç aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yaptığı önemli transferlerle taraftarını sevindiren sarı-kırmızılı yönetim, F.Bahçe maçındaki olaylar nedeniyle verilen 5 maçlık cezaya yaptığı itirazdan da olumlu sonuç aldı.
Fenerbahçe karşılaşmasında seyircinin çıkardığı olaylar yüzünden 5 maç seyircisiz oynama cezası alan ve bunun şampiyonluk yarışında en büyük dezavantaj olacağı belirtilen Galatasaray'a sevindirici haber...
Bazı gazetelerde çıkan iddialara göre sarı-kırmızılı yönetimin itirazda bulunduğu Tahkim Kurulu'nun, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen cezayı 3'e indirme kararında olduğu ve bunun da bugün resmen açıklanacağı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar da cezanın 3 maça düşürülmesini bekliyor.
Aksi takdirde, Aslan’ın flaş transferleri birkaç ay süresince Ali Sami Yen Stadı’nda taraftarların huzuruna çıkma fırsatına erişemeyecek.

TAHKİM BAŞKANI 'GELMEYİN' DEMİŞTİ

Galatasaray'ın cezaya itirazı ilk kez gündeme geldiğinde Tahkim Kurulu Başkanı Türker Arslan, “Hiç boşuna itiraz etmesinler. Bu ceza, bu tür olaylar için tarihi bir örnek oluşturmalı'' diyerek, indirime gitmeyecekleri işaretini vermişti. Ancak Arslan geçtiğimiz gün yaptığı bir başka açıklamada da itirazın görüşüleceği toplantıya katılmayacağını belirtmişti. İtirazdan olumlu sonuç çıkması, Galatasaray yönetimini sevindirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious