GS'nin elenmesi ölüme neden oldu

GS'nin elenmesi ölüme neden oldu.18308
  • Giriş : 20.03.2009 / 15:57:00

Dün akşam izlediği maçtan sonra çok üzüldüğü belirtilen Yalova Kazım Karabekir Sağlık Ocağı'nda aile hekimi olarak görev yapan Dr. Murat Münir İnce (58), evinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yalova'da 1989 yılından bu yana görev yapan ve 1999 yılında yaşanan Marmara Depremi sırasında İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinde de bulunan İnce'nin, bu sabah iş yerine gelmemesinden şüphelenen mesai arkadaşları doktoru cep telefonundan aradı.

İnce'nin telefona cevap vermemesi üzerine durum polise bildirildi. Bunun üzerine Bağlarbaşı Mahallesi Yasemin Sokak'ta oturan İnce'nin evine giden polis, kapıyı çilingire açtırarak eve girdi. Bekar olduğu ve yalnız yaşadığı öğrenilen İnce, yatağında ölü bulundu.

Muayenede kalp krizi sonucu öldüğü anlaşılan İnce'nin cesedi Yalova Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bu arada, çevresinde ''Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak'' tanınan ve dün gece Galatasaray'ın UEFA Kupası 4. tur rövanş maçında Hamburg'a 3-2 yenildiği maçı Yalova Galatasaraylılar Derneğinde izleyen İnce'nin maçtan sonra çok üzgün olduğu iddia edildi.

İnce'nin ölüm haberine alarak olay yerine gelen arkadaşları, ''dün gece maçı birlikte izledik. Yenilgiye çok üzüldü evine gitti, sabah da ölüm haberini aldık'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*