GTA 4 İLGİYLE TAKİP EDİLİYOR

GTA 4 İLGİYLE TAKİP EDİLİYOR.14658
  • Giriş : 13.04.2008 / 17:32:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 12:11:08

Video oyunları dünyasında sürpriz haberlerle dolu hareketli bir haftayı daha geride bırakırken, dikkat çeken yeni oyun videolarını yayınlıyoruz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Çıkan oyunlar bakımından kısır, tanıtılan oyunlar açısından ise hayli bereketli bir haftayı daha geride bıraktık. Ünlü boks organizatörü Don King'in yeni boks oyunu Prizefighter ile başlayıp Liberty City'deki silah çeşitlerini irdeleyen, sonrasında Goo'nun dünyasında tuhaf bir gezintiye çıkan, oradan ejderhalar diyarına geçip nihayetinde Nathan Hale ile sonlanan bir video resitaline hoş geldiniz.

Don King's Prizefighter

Don King adı size bir şeyler çağrıştırıyor mu? Boks dünyasının Muhammed Ali'den sonra en çok saygı duyulan ismi, Prizefighter adındaki yeni bir boks oyununda müthiş konuşmalarıyla yine coşkuyu doruklara çıkaracak gibi görünüyor. Xbox 360 ve Wii'nin yanı sıra Nintendo DS için de 9 Haziran'da çıkacak olan Don King's Prizefighter videosunda özellikle Don King'in kral tacı gibi şekillendirilmiş saçlarına dikkat edin.

Grand Theft Auto IV


Silahsız bir Liberty City, balkonsuz bir SDN ofisine benzer. PlayStation 3 ve Xbox 360 için (PC'ciler için ne yazık ki halen bir haber yok) çıkmasına iki hafta kalan Grand Theft Auto IV içerisinde yer alacak silahların tanıtıldığı videoda dikkatimizi çeken, önceki oyunlara göre hayli geliştirilmiş geri tepme animasyonu oldu. Elbette GTA serilerinin alametifarikası olan müzikler de cabası.

World of Goo

Nintendo Wii'ye özel oyunların videolarını yayınlamadığımız için gelen uyarıları dikkate alarak, bu hafta eğlenceli mi eğlenceli bir Wii oyununa yer veriyoruz. Eğer Nintendo Wii'ye aşina değilseniz, muhtemelen izleyeceğiniz görüntüleri abuk subuk, saçma kareler olarak nitelendireceksiniz. Ama Wii oyunlarının sırrını bilenler, Goo'nun dünyasında çok eğlenceli bir yolculuğa çıkacaklarını görebilirler.

 

ortal Online

World of Warcraft'ı tahtından edecek bir MMORPG'nin kaç para edeceği kulislerde konuşuladursun, sessiz ve derinden öyle bir oyun yaklaşıyor ki, Epic Games'in Unreal Engine 3 oyun motoruyla ve ejderhaların barındığı evreniyle sizi mest edebilir. 2009 yılının yaz aylarında tamamlanması beklenen Mortal Online, oyuncu odaklı yapısıyla kendini diğer devasa online oyunlardan ayırabilecek mi, göreceğiz.

Flash Animasyonu
Resistance 2

PlayStation 3'ün çıkış oyunları arasında en kalitelerinden biri de alternatif bir ikinci dünya savaşını yaşatan Resistance: Fall of Man idi. Uzaylı yaratıkların dünyayı istilasını anlatan ve tadı damakta kalan hikayeyi tamamlayanlar, Resistance 2 haberiyle muhtemelen epey sevinecektir. Kahramanımız Nathan Hale'in çileli ömrünün son 19 saatini konu alan Resistance 2 için yayınlanan ilk video SDN'de.
Flash Animasyonu


Shift

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious