Gudjohnsen ve Haggui için girişim

Gudjohnsen ve Haggui için girişim.13534
  • Giriş : 20.06.2009 / 10:58:00

Beşiktaş'ta Başkan Demirören ve Denizli'nin transfer zirvesinden Barcelonalı Gudjohnsen ile Leverkusenli Haggui çıktı. Kontenjanın boşalması için Bobo ve Zapotocny hemen elden çıkarılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Siyah-Beyazlılar'da Başkan Yıldırım Demirören ile Teknik Direktör Mustafa Denizli transfer konusunda görüş alışverişinde bulunurken 2 isim öne çıktı.

Yaklaşık iki saat süren görüşmede Denizli'nin kadroyu Bobo'nun yerine bir santrfor, Zapotocny'nin yerine de bir stoperle takviye edilmesini istediği belirtildi. Demirören'in ise “Evertonlu Saha ile görüşmelerimiz olumlu geçti. Ancak ailesi Türkiye'yi istemediği için transferi zor” dediği öğrenildi. İkilinin, Saha'nın kesin olarak olmaması halinde alternatif olarak da Barcelona'da oynayan İzlandalı Gudjohnsen'i belirledikleri ileri sürüldü.

GELMEYE HAZIR

İzlandalı yıldızla temaslar sıklaştırılırken olumsuz bir durum halinde ise Demirören'in adını sır gibi sakladığı maliyeti yüksek bir golcüye teklif götüreceği belirtildi. Zapotocny'nin gönderilmesi durumunda da yerine Bayer Leverkusen'de forma giyen Karim Haggui'nin alınacağı ifade edildi. 24 yaşındaki Tunuslu milli oyuncunun gelmeye hazır olduğu ancak Alman ekibinin 4 milyon Euro bonservis bedeli istediği bildirildi.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*