Güiza Fener'de kalıyor

Güiza Fener'de kalıyor.10226
  • Giriş : 27.06.2009 / 10:29:00

Aziz Yıldırım, İspanyol golcüyü hiçbir takıma satmayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, transferler ve gündemdeki gelişmelerle ilgili değerlendirmede bulundu.

Güiza'yı satmıyoruz
Güiza'ya Zenit'in dışında birçok takımdan teklifler geldiğini ifade eden Yıldırım, "Güiza, bizim takımımızın en değerli oyuncularından biri. Onu satmak gibi bir girişimimiz olamaz. Sezon içinde performansı çok eleştiri aldı, doğrudur. Ancak sezon sonuna doğru uyum sürecini tamamladı. Yeni sezonda ondan çok şeyler bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Herkes başının çaresine bakar
Sözleşmesi sona eren Volkan Demirel'le ilgili görüşmelerin sürdüğünü belirten Yıldırım, "Bu bir pazarlık sürecidir. Anlaşmaya çalışıyoruz. Volkan Demirel iyi bir Fenerbahçeli. Ama anlaşma olmazsa herkes başının çaresine bakar" diye konuştu. Juventus'tan Poulsen'in transferine de değinen Fenerbahçe Başkanı bu konuda ısrarcı olduklarının altını çizdi. Yıldırım "Poulsen'in sakat olduğu söyleniyor. Sevilla'dayken bir şüphe olmuş. Ancak ondan sonra Juventus'a transfer olmuş. Ve bir sezon Futbol oynamış. Sakatlık haberi doğru değil" dedi.

Kaptan Alex
Hamit'le ilgili birçok söylentinin olduğunu ancak kendisiyle hiç ilgilenmediklerini ifade eden Yıldırım, Tuncay ve Aurelio'nun Fenerbahçe'ye para kazandırmadan gittiğini hatırlatarak, "Ben bu futbolculara bonservis bedeli ödemem. Bizde oynamak istiyorlarsa gelirler, ücretleri konusunda anlaşırız, formayı giyerler" diyerek tavrını net şekilde ortaya koydu. Kaptanlığın Alex'ten alınarak Emre Belözoğlu'na verilmesi gibi bir durumun yönetimde görüşülmediğini söyleyen Yıldırım, "Ancak teknik heyet böyle bir şeyi gerekçesiyle sunarsa gündemimize alırız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*