Guiza ile ilgili şok iddialar

Guiza ile ilgili şok iddialar.13367
  • Giriş : 20.02.2009 / 23:05:00

Radyospor'da Haberaktif programını yapan Aydın Cingöz, İtalya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi'yi programına telefonla bağladı ve skandalın iç yüzünü açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çiftçi'ye göre Güiza'nın parasını menajer Juan Figer ödedi.

BİT YENİĞİ VAR!
Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun "Güiza'yı Mallorca'dan aldık. Onlar parayı Rentistas'a vermemezi istedi" açıklamaları kimseyi tatmin etmedi. Mehmet Çiftçi, F.Bahçe'nin ödediği paranın Mallorca'nın kasasına girmediğini, savcının soruşturma açtığını da söyledi. Çiftçi, "Mallorca krizde olduğu için 12 milyon euro'yu peşin istedi. F.Bahçe vermedi, görüşmeler tıkandı, parayı menajer Figer verdi. Ancak nasıl bir anlaşma yaptılar kimse bilmiyor" dedi.

İŞTE SORULAR?
1- F.Bahçe paranın Güiza'nın bonservisinin 3. taksidi olduğunu bildirdi. Para 2010'da ödenecekse 200 bin euro'luk vergisi niye eylül ayında yatırıldı? 2- Taksitlerin her biri 5.5 milyon euro ise ödenen bonservis 14 milyon euro değil, İspanyolların söylediği gibi 17.4 milyon euro mu? Fark nasıl fatura edildi?

3- F.Bahçe neden parayı menajer Figer'in paravan kulübü Atletico Rentistas üzerinden ödedi? Yoksa vergi kaçırma ya da para aklama işine bilerek veya bilmeyerek çanak mı tuttu?

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*