Güiza İstanbul 'a geliyor

Güiza İstanbul 'a geliyor.10758
  • Giriş : 13.07.2008 / 16:27:00

Fenerbahçe'nin Mallorca'dan transfer ettiği Guiza yarın İstanbul'a gelecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere 1. lig ekibi Swindown Town karşısında ilk hazırlık maçına dün akşam çıkan sarı lacivertliler bu sabah hafif tempoda bir çalışma gerçekleştirdi.

Maçta oynayan futbolcularını rejenerasyon çalışması yaptığı ve basına ilk 15 dakikası açık antremanda kampa geç katılan milli futbolcular Uğur Boral, Semih Şentürk, Colin Kazım çalışmaya devam etti. Tümer Metin ve Selçuk Şahin ise takımdan ayrı olarak çalıştı.

Aragones yönetiminde gerçekleşen antremanda rejenerasyon çalışmasının ardından milli futbolculara özel bir çalışma uygulandı. Çabukluk çalışmasının ardından yan top ve şut çalışması yapan 3 milli futbolcu daha sonra kaleciler Volkan Demirel, Volkan Babacan ve Mert Günok ile birlikte minyatür kale maç yaptı. Oldukça keyifli geçen maçta kaleciler milli futbolcuları 5-3 yendi. Çalışmaya sakatlığı bulunan Vederson ile sol ayak bileği kırılan Devid De Souza katılmadı.

FUTBOLCULARA İZİN

Bu arada kampın 8. gününe giren sarı lacivertli futbolcular bugün ilk kez izin yapacaklar. Sabah çalışmasının ardından futbolcuların yarınki çalışmaya kadar izinli oldukları açıklandı. Bazı futbolcuların Münih, bazılarının Salzburg gibi yerleşim kentlerini gezecekleri öğrenildi.

GUİZA YARIN İstanbul'DA

Öte yandan Fenerbahçe'nin Mallorca'dan transfer ettiği Guiza yarın İstanbul'a gelecek. İspanyol golcünün yarın 16.30'da İstanbul'da olması beklenirken, sağlık kontrolünden geçecek olan 28 yaşındaki oyuncu Salı günü ise resmi sözleşmeyi imzalayacak. Guiza'nın Çarşamba gününe kadar Avusturya'daki kampa katılması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*