Güiza takımla birlikte çalıştı

Güiza takımla birlikte çalıştı.16835
  • Giriş : 17.07.2008 / 15:01:00

Avusturya kampının sürdüren Fenerbahçe, dün Sparta Prag ile oynadığı hazırlık maçınının ardından sabah yaptığı antreman ile çalışmalarını sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sparta Prag karşısında ilk 11 de oynayan futbolcuların rejenerasyon çalışması yaptığı antreman basına kapalı şekilde gerçekleşti.

Çek ekibi karşısında sonradan oyuna giren ve oynamayan futbolcular ise teknik direktör Aragones yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalıştı. Yağış altında gerçekleştirilen çalışmada yeni transfer Guiza'da ilk kez takım ile birlikte çalıştı. Çalışmada futbolcular pas ve çabukluk çalışmasının ardından önce minyatür kale daha sonrada yarı sahada çift kale maç yaptılar.

Sarı lacivertli takım bu akşam basına kapalı bir çalışma daha yapacak.

ARAGONES GÜRHAN'A GÜVENİYOR

Bu arada sarı lacivertil takımın genç oyuncularından Gürhan Gürsoy, Aragones'in gözüne girmeyi başardı. Avusturya kampından bu yana genç futbolcu ile yakından ilgilenen İspanyol çalıştırıcı bugünkü antremanının ardından Gürhan ile özel bir görüşme yaptı. Aragones'in Gürhan'a güvendiğini ve kendisinden sezon içinde faydalanacağını söylediği öğrenildi.

İSPANYOL BASINI ARAGONES'İN PEŞİNDE.

Öte yandan İspanyol basını da sarı lacivertli takımı ve teknik direktör Aragones'i Avusturya kampında yakın takibe almış durumda. Özellikle İspanyol ekibi Valencia'nın istediği teknik direktör Aragones'e bu yönde sorular sormaya çalışan İspanyol gazeticeler tecrübeli çalıştırıcıdan bu konu ile bir cevap alabilmiş değiller.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*