Güiza transferi zora girdi

Güiza transferi zora girdi.12622
  • Giriş : 25.06.2008 / 08:16:00
  • Güncelleme : 25.06.2008 / 09:07:55

Fenerbahçe'nin sağlık kontrolünden geçirip yıllığı 3 milyon euro'dan 4 yıllık anlaşma yaptığı Dani Güiza'da son dakika şoku!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Menajer Maneo, "Güiza'nın F.Bahçe ile olan sözleşmesi geçersiz hale gelebilir" dedi.

Fenerbahçe'nin sağlık kontrolünden geçirip yıllığı 3 milyon euro'dan 4 yıllık anlaşma yaptığı Dani Güiza'da son dakika şoku!

İspanyol gol kralı için İngiliz Premier Ligi'nin devlerinden Arsenal de devreye girince işler karıştı. AS gazetesinin, futbolcunun menajeri Felix Maneo'ya dayandırırak verdiği haberde, Güiza'nın Fenerbahçe ile ön sözleşme yapmasına rağmen bu imzanın iptal olabileceği, Arsenal'in Güiza'ya ilgisinin sürdüğü vurgulandı.

'Bu hafta netleşir'

Sarı-lacivertlilerin teklifinin Arsenal'den daha iyi olması sebebiyle ibrelerin Fenerbahçe yönünde ağırlık kazandığı ifade edilse de, Arsenal kulübünün tekrar ciddi bir girişimi karşısında dengelerin bozulabileceği kaydedildi.

Yapılan yorumda, "Fenerbahçe- Güiza birlikteliği başlamadan bitebilir" dendi. Güiza'nın menajeri Felix Menao, "Güiza, Arsenal kulübüne gidebilir. Daha fazla beklemeyerek kesin durum bu hafta içinde belli olacak" dedi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious