Guiza'dan çarpıcı açıklama!

Guiza'dan çarpıcı açıklama!.10758
  • Giriş : 10.07.2008 / 19:58:00

Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza "Ekmek aramak için İspanya dışına çıkmak zorundayız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

14 milyon Euro gibi yüklü bir bonservis bedeli ile para kazandırdığı kulübüne bugün ziyarette bulunan ve arkadaşları ile vedalaşan Güiza, La Liga'nın İspanyol futbolculara değil yabancı futbolculara cömert olmasından dert yandı. Güiza, ''Eğer İspanya dışına çıkmazsan zaman gelir yemek yiyemezsin. Ekmek aramak için İspanya dışına çıkmak zorundayız. Çünkü, burada bir şey yapmasa da parayı yabancılara vermeyi tercih ediyorlar'' şeklinde konuştu.

İspanya'da geçtiğimiz sezon gol kralı olup iyi bir sezon geçirmesine rağmen hiçbir İspanyol kulübünden teklif almadığını savunan Güiza, transferinde sadece kendisini değil ailesini de düşünerek hareket ettiğini kaydetti. ''İspanya'dan canım çok sıkkın gidiyorum ama bir gün döneceğim'' şeklinde konuşan İspanyol futbolcu, ''Şu anda sadece Fenerbahçe ile şampiyon olmayı, Türkiye'nin zevkini çıkarmayı ve ailem ile orada iyi yaşamayı düşünüyorum. Türkiye macerasına başlamak için sabırsızlanıyorum'' değerlendirmesini yaptı.

Güiza, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında Fenerbahçe'nin Atletico Madrid ile karşılaşmasını arzu ettiğini de ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*