Guiza'dan ilk mesaj!

Guiza'dan ilk mesaj!.10758
  • Giriş : 09.07.2008 / 10:49:00

Fenerbahçe'nin 'bomba' transferi İspanyol futbolcu Daniel Güiza, ''Hem ben hem de Mallorca çok memnunuz'' dedi. İşte, Guiza'nın Fenerbahçe ve taraftar ile ilgili sözleri...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin İspanya'nın Real Mallorca takımından transfer ettiğini açıkladığı İspanyol futbolcu Daniel Güiza, ''Hem ben hem de Mallorca çok memnunuz'' dedi. (AA)

İspanyol radyosu Cadenaser'e röportaj veren Güiza, İspanyol kulüplerinden gelmeyen teklifin Fenerbahçe'den geldiğini belirterek, ''Fırsatları değerlendirmek gerek. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için çok mutluyum, ayrıca beni memnun edecek bir para kazanacağım'' şeklinde konuştu.

İspanya Milli Takımı'nda teknik direktörü olan ve şimdi de Fenerbahçe'de birlikte olacakları Luis Aragones ile düne kadar hiçbir şekilde Fenerbahçe konusunu konuşmadıklarını kaydeden Güiza, ''Luis ile ilk defa dün konuştum. Bana telefon ederek tebrik etti ve çok memnun olduğunu söyledi. Hemen beni kadroda görmek istiyor ama ayın 12'sine kadar izinliyim'' açıklamasında bulundu.

''Türkiye'de hiç maç yapmadım. Hakkında hiçbir şey bilmiyorum'' dediği Fenerbahçe'de sadece Roberto Carlos'u tanıdığını ve son günlerde hemen hemen her gün telefonla kendisiyle görüştüğünü ifade eden İspanyol golcü, ''Roberto bana Fenerbahçe ve İstanbul için olağanüstü güzel konuştu. Taraftarın 90 dakika oturmadan maçı izlediğini ve çok güzel bir atmosfer olduğunu söyledi. Ayrıca yemekler de harikaymış. Ben zaten kebaba bayılıyorum. Yemek problemim olmaz'' dedi.

Güiza, gelecek pazartesi günü İstanbul'a eşi, avukatı, menajeri ve belki de babası ile birlikte gideceğini belirtip, Fenerbahçe'nin kendisine çok güzel, büyük bir ev de verdiğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*