Güiza'nın fiyatı belirlendi

Güiza'nın fiyatı belirlendi.10226
  • Giriş : 03.07.2009 / 20:28:00

14 milyon liraya Fenerbahçe'ye transfer olan İspanyol futbolcu Güiza'nın bonservis bedeli belli oldu. Bu arada Aragones de para istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-Lacivertli yönetimin ilk amacı İspanyol oyuncunun sözleşmesi bitene kadar Fenerbahçe'de kalmasını sağlamak. Ama Güiza ısrarla gitmek ister ve yönetim de kalmasının yararlı olmayacağına inanırsa golcü futbolcunun gitmesine 15 milyon euro getirmesi halinde izin verilecek.

Akşam'ın haberine göre Fenerbahçeli yöneticiler, 'Güiza'yı 14 milyon euroya aldık. 15 milyon eurodan aşağıya kesinlikle satmayız' diye konuşuyorlar.

ARAGONES 4 MİLYON DAHA İSTİYOR

Bu arada Fenerbahçe, sözleşmesini feshettiği İspanyol teknik adam Luis Aragones'ten yakasını bir türlü kurtaramıyor. Sarı-Lacivertliler, İspanyol hocanın sözleşmesini 4 milyon euro karşılığında feshetmesine rağmen, Aragones'in FIFA'ya başvurarak 4 milyon euro daha isteyeceği öğrenildi.

İspanyol Marca Gazetesi, Aragones'in avukatlarına 'FIFA'ya başvurun' talimatı verdiğini ve kendisi göreve devam ederken Fenerbahçe'nin Daum ile sözleşme imzaladığını söylediğini yazdı. Marca Gazetesi haberinde, Aragones'in Fenerbahçe'den aldığı 4 milyon euro dışında ayrıca 4 milyon euro daha tazminat talip edeceğini de ileri sürdü.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*