Güiza'ya İspanya'ya sıcak bakıyor

Güiza'ya İspanya'ya sıcak bakıyor.9745
  • Giriş : 04.04.2009 / 21:51:00

Alman teknik direktör, Güiza'yı yeni sezonda görev alacağı Atletico Madrid'e davet etti. Güiza da teklife sıcak bakıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin İspanyol yıldızı Daniel Güzia'ya ülkesinden teklif var... İki sezon önce İspanya Ligi'nde 14 gol atarak parladığı ilk kulüp olan Getafe'deki hocası Bernd Schuster'in, Güiza'ya teklif yaptığı öğrenildi.

Şu an boşta olan ve yeni sezon için Atletico Madrid'le anlaşan Alman teknik direktörün, şimdiden eski öğrencisini aradığı bildirildi. Schuster'in, Güiza'ya "Seni yakından takip ediyorum. Fenerbahçe'de uyum sorunun var. Seni benden iyi kimse tanıyamaz. Gelirsen birlikte yine büyük başarılar yakalarız" dediği öğrenildi.

ÖNCELİK FENERBAHÇE AMA....

Alman hocanın ayrıca "Gelmek istersen sezon sonu Atletico Madrid'le sözleşme imzalar imzalamaz senin için resmi girişimde bulunmalarını isteyeceğim" diyerek kesin cevap beklediği belirlendi. Rus kulüpleri Zenit, CSKA Moskova ve Rubin Kazan'dan da teklifler alan Daniel Güiza'nın kafası İspanya'dan hocasından gelen son teklifle iyice karışmış durumda. Önceliği hep Fenerbahçe'den yana kullanan İspanyol futbolcunun, ayrılmayı düşünmesi halinde ilk tercihinin Atletico Madrid olacağı kesin...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*