Gül, Büyükanıt'ı Köşk'te kabul etti

Gül, Büyükanıt'ı Köşk'te kabul etti .11883
  • Giriş : 27.09.2007 / 17:33:00

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ı kabul etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Göreve geldikten sonra Çankaya Köşk'üne hareketlilik kazandıran Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ı kabul etti.

Göreve geldiği günden beri Köşk'e hareketlilik kazandıran Cumhurbaşkanı Gül'ün bugünkü konuğu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'tı.

Cumhurbaşkanı Gül ile Genelkurmay Başkanı arasında yapılan haftalık olağan görüşme, basına kapalı gerçekleşti. 50 dakika süren görüşmede Büyükanıt, Cumhurbaşkanı'na terörle mücadeledeki son durum hakkında bilgi verdi.

Diğer yandan Gül ailesi bu günlerde farklı bir heyecan yaşıyor. Cumhurbaşkanı Gül; düğünü siyasi hareketlilik sebebiyle ertelenen kızı Kübra'yı 14 Ekim'de Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü evlendirmeye hazırlanıyor.

İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'nde yapılması planlanan düğüne 4 bin kişinin davet edildiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün damadı Mehmet Sarımermer ise, Kayseri'nin köklü ailelerine mensup Abdullah Sarımermer'in oğlu.

14 Ekim'de dünya evine girecek çift için Gül'ün talimatıyla sade bir davetiye hazırlatıldı. Nikaha çiçek gönderilmemesi istenirken, davetiyelere " Dilerdeniz Kayseri'de oluşturacağımız ormanımıza katkıda bulunabilirsiniz' notu düşüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious