Gül, Çankaya'ya çıkıyor

  • Giriş : 15.08.2006 / 00:00:00

Dışişleri Bakanı Gül, Cumhurbaşkanı Sezer ve CHP Genel Başkanı Baykal ile görüşecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdulah Gül, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal ile bir araya gelerek, dün Başbakanlıkta Lübnan'a asker gönderilmesi ile ilgili yapılan toplantı hakkında görüşecek.
Abdulah Gül ilk olarak saat 10.45'de Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından Çankaya Köşkü'nde kabul edilecek. Gül, daha sonra Deniz Baykal ile CHP Genel Merkezi'nde saat 14.00'de bir araya gelecek. Gül, Sezer ve Baykal'ı Lübnan'a asker gönderip gönderilmemesinin masaya yatırıldığı dünkü görüşme hakkında bilgilendirecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başbakanlığında dün Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleştirilen toplantıya Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ali Tuygan, Genelkurmay Başkanlığı Plan ve Prensipler Dairesi Başkanı Korgeneral Hilmi Akın Zorlu katılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious