Gül, Hakan Şükür'ü kabul etti

Gül, Hakan Şükür'ü kabul etti.11658
  • Giriş : 14.07.2008 / 17:10:00

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, milli futbolcu Hakan Şükür'ü kabul etti. 1 saat süren görüşme sonrası konuşan Hakan Şükür, görüşmenin içeriğini şöyle özetledi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çankaya Köşkü'nde basına kapalı olarak gerçekleşen kabul, yaklaşık 1 saat sürdü. Hakan Şükür, köşk çıkışında yaptığı açıklamada, yoğun temposu arasında kendisini kabul ettiği için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e teşekkür ederek, ''Şampiyonluk sonrasında Sayın Abdullah Gül, beni arayarak tebrik etmişti. Ankara'ya geldiğim bir zaman da görüşmek istediğini söylemişti. Ben de Ankara'da olduğum bugün kendisinin görüşme talebini yerine getirmiş oldum. Bundan sonra yapacaklarımla ilgili Sayın Cumhurbaşkanı ile fikir alışverişinde bulunduk. Kendisinin Dışişleri Bakanlığı yaptığı dönemlerden birçok tecrübesi var. Sayın Cumhurbaşkanı da bana kendi fikirlerini iletti'' diye konuştu.

Hakan Şükür, bir gazetede yer alan Futbol Federasyonu Başkanlığına adaylığıyla ilgili olarak sorulan bir soruya ise, ''Çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz başkanımızı kaybettik, çok üzgünüz. Ancak benim federasyon başkanlığı ile ilgili herhangi bir düşüncem hiçbir zaman olmadı'' şeklinde yanıtladı.

Şükür, transferinin ise önümüzdeki hafta içinde netlik kazanacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*