Gül, siyasi partilerle görüşmelerini bir eksikle tamamladı

Gül, siyasi partilerle görüşmelerini bir eksikle  tamamladı.74381
  • Giriş : 20.08.2007 / 14:45:00

Abdullah Gül, tüm siyasi partilerle görüşmelerini tamamladı. Ama bir eksik var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

11. Cumhurbaşkanı adayı, AK Parti Kayseri Milletvekili Abdullah Gül, TBMM'de temsil edilen partiler ile bağımsız milletvekillerine yaptığı ziyaretleri tamamladı.

BİR EKSİK VAR
Abdullah Gül, "bütün siyasi partilerden randevu istediği ve biri hariç, grubu olan siyasi partileri ziyaret ettim" dedi.

DEMOKRASİ İYİ ÇALIŞIYOR
Mecliste tek milletvekili olan siyasi partileri ve bağımsız milletvekillerini de ziyaret ettiğini anlatan Gül, ''Herhalde bu demokrasinin Türkiye'de ne kadar iyi çalıştığına en iyi örnektir ve bunun iyi bir tecrübe olduğunu görüyorum'' dedi.

Gül; "Sadece siyasi partileri değil, Türkiye'nin önemli sivil toplum örgütlerini de ziyaret ettim" dedi.

''FAYDALI GÖRÜŞMELER YAPTIM''
Gül ; ''Hepsiyle çok faydalı görüşmeler yaptım. Hepsi 'hayırlı olsun' dediler. Bu ziyaretleri yapmaktan ayrıca büyük bir mutluluk duydum.

Şimdi bundan sonra bütün görev yüce Meclise düşmektedir. Yüce Meclisin değerli üyeleri kararı vereceklerdir. Kararı nasıl verirlerse, onu hepimiz saygı ile karşılayacağız.'' dedi.

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ UĞURLU GELECEK Mİ?
Gül, bir gazetecinin ''Bugün evlilik yıl dönümünüz. Cumhurbaşkanı seçilebilmek için 27 oya ihtiyacınız var. Uğurlu gelecek mi?'' sorusuna, ''Söyleyeceklerim bu kadar'' karşılığını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious