Gül iddialı konuştu: "Meydanlara çıkmaya yüzleri yok"

Gül iddialı konuştu:
  • Giriş : 06.07.2007 / 09:23:00

Gül, ''Meydanlara çıkmaya AK Parti'den başka kimsenin yüzü yok" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Yozgat İl Başkanlığınca Sorgun ilçesinde düzenlenen mitingde halka hitap eden Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, ''Meydanlara çıkmaya AK Parti'den başka kimsenin yüzü yok" dedi.

Gül, Cumhurbaşkanlığı konusunda konuşmalarından rahatsız olanların bulunduğunu ifade ederek, ''Nedense bu konuyu milletin konuşmasını istemeyenler var" dedi.

MEYDANLARA ÇIKAMAZLAR

Kalabalığın ''Vur vur inlesin, Deniz Baykal dinlesin'' şeklinde slogan atması üzerine Bakan Gül, sözlerine şöyle devam etti: ''Vurmaya hiç gerek yok. Siz vurmadan da onlar bu meydanları izliyor, merak etmeyin. Bu meydanlara gelemiyorlar, gelebilmek için haklı olmak gerekir, haklı. Halkın gönlünde yer tutmak gerekir, yer tutmak. Meydanlara çıkmaya AK Parti'den başka kimsenin yüzü yok. Halka gitmekten kaçınıyor onlar.” En iyi cevabı 22 Temmuz'da halkın vereceğini vurgulayan Bakan Gül şöyle konuştu: “Çankaya benim değil, bütün milletlimizin olacak, bütün halka açık olacak. Sadece Türkiye'nin belli çevrelerine değil, tüm millete açılacak. Koalisyon hükümetlerinin Türkiye'ye nasıl yük olduğunu en iyi sizler bilirsiniz.”

CEVAPLARINI ALACAKLAR

Kargaşa ortamında halka hizmet verilemeyeceğini belirten Gül, “Siz bize devam dediğiniz süre içinde, biz de hizmete devam edeceğiz. Milletin iradesini her şeyin üstünde olduğunu göstereceğiz. Milletin iradesini küçük görenler 22 Temmuz- ’da cevaplarını çok iyi alacaktır. Ben de sizin milletvekiliniz olarak gereğini yapacağım” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious