Gülben Ergen az daha ölüyordu

  • Giriş : 26.03.2009 / 00:45:00
  • Güncelleme : 25.03.2009 / 23:38:05

Gülben Ergen öyle bir kaza atlattı ki kanlar içinde kaldı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Atlas'ı bir alışveriş merkezindeki oyun salonuna götüren Gülben Ergen'in halka küpesi; oyuncağın kancasına takılınca ünlü sanatçı kanlar içinde kaldı.

Şu sıralar hem yeni albümü hem de ikiz bebeklerine hamile olmanın heyecanını yaşayan Gülben Ergen, Takvim'in haberine göre; görünmez bir kazayı ucuz atlattı. Ergen'in başına gelenler de bir kez daha akıllara "Alışveriş merkezindeki oyun salonlarında yeterli güvenlik önlemi var mı?" sorusunu getirdi. Her şey ünlü şarkıcının minik oğlu Atlas'la birlikte oyun oynamak için soluğu bir alışveriş merkezinde almasıyla başladı. Ergen ile Atlas'ın günü hayli keyifliydi...

İMDADINA VATANDAŞ KOŞTU

Atlas'ı oyun salonundaki bir balona bindiren Gülben Ergen, balonun havaya inip kalktığını görünce Atlas'ın yanından ayrılmadı. Ancak Gülben, Atlas'ı korumak isterken görünmez bir kazanın kurbanı oldu. Halka küpesi oyuncağın kancasına takılan Gülben Ergen, balonla birlikte havaya kalktı. Balonun yere inmesine fırsat bilerek kancadan kurtulan Ergen'in kulağı kanlar içinde kaldı. Ünlü sanatçının yardımına vatandaşlar koştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*