Gülben Ergen kocasını Hitler'e benzetti

  • Giriş : 27.06.2008 / 17:55:00

Sahne şovlarına büyük önem veren Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'ın desteğini alamadığını söyleyerek ekrandan eşine imayla sitem etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sahne şovlarına büyük önem veren Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'ın desteğini alamadığını söyleyerek ekrandan eşine imayla sitem etti. Ergen, Erdoğan'ın Adolf Hitler kadar sert bir eğitim anlayışı olduğunu da vurguladı...
Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; TRT'deki Boğaziçinden programına katılan Gülben Ergen, ilginç bir itirafta bulundu.

Bugüne kadar hiç bir zaman siyah bir perdenin önünde şarkı söylemediğini vurgulayan Gülben Ergen, her sahnesini özel ışıklar, dekorlar ve danslarla süslemekten çok hoşlandığını anlattı. Ancak Ergen, 'Anadolu Ateşi'nden sonra 'Truva' gösterileriyle tüm dünyayı dolaşan eşi Mustafa Erdoğan'dan, sanıldığı gibi kendi sahne şovlarıyla ilgili bir destek alamadığını söyledi.

Gülben Ergen, bunun nedenini de şöyle anlattı:

"Benim eşim Türkiye'de yapılan en büyük görsel şöleni yapıyor tabi dans anlamında. İsmimizi Türk bayrağının altında dünyaya taşıyan bir adam benim kocam ama gelin görün ki benim işimde bir desteği yok. Çünkü olamıyor, devamlı bir yerlerde. Şu anda Antalya'da, gelecek ay Papua Yeni Gine'ye gidecekler... Benim sahneme geldiği zaman olamayabiliyor. Ama elbette ki bütün toplantıların neticelerini, sahneyle ilgili çizimleri Mustafa'ya danışıyorum. Böyle bir şansım var. Fakat birebir destek hayır, hayır, hayır!"

Mustafa Adolf Hitler gibi!

Sahnede dansçılarla birlikte şovlar da yapan Gülben Ergen, eşinden dans konusunda da eleştiriler aldığını söyleyerek Erdoğan'ı Adolf Hitler'e benzetti:

Ergen, "Dans konusunda biraz fırça yiyorum çünkü Mustafa için bir kişinin dans etmesi demek spagat (bacakları biri önde biri arkada 180 derece açarak yere oturma hareketi) oturabilmek demek. 'Tak diye oturduğun zaman, işte ben sana şunu şunu yapacağım' diye şartları var. Biraz ağır! Ben onu dansçılara sordum, 'Ne kadar çalışsam olur?' dedim. 8 yıl falan alır dediler... Mustafa'nın hocalığı biraz Adolf Hitler'le akraba tarzında, çok ağır bir hoca."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious