Gülben 'Sürpriz' yapacak!

  • Giriş : 14.05.2008 / 23:32:00

Gülben Ergen uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. Okan Bayülgen'in yapımcılığını üstlendiği 'Gülben Ergen'le Sürpriz' bu akşam 23.00'da atv'de izleyiciyle buluşacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yıllar önce hem gündüz hem de gece kuşağında program yapan Gülben Ergen, ilk bölümü bu akşam atv'de yayınlanacak Gülben Ergen'le Sürpriz' isimli gece şovuyla yeniden seyircinin karşısında... Programın ilk konukları Ayşe Hatun Önal, Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici ve Tuna Kiremitçi olacak. Ergen, programının detaylarını anlattı:

* Okan Bayülgen'le bir araya geldiğimizde, 'Acaba ne yapsak gider?' diye değil, 'Biz ne yapmak istiyoruz?' diye düşündük. Bence aradaki nüans çok önemli. Sonuç itibariyle samimi, eğlenceli ve düzgün bir iş yapmak istediğimize karar verdik.

İtibarımı sıfırlamam
* 'Gülben Ergen'le Sürpriz', birkaç bölümlük yüksek reyting için bir ömürlük itibarı sıfırlamayı tercih etmeyen bir program. Ben izleyicime uzun soluklu bir arkadaşlık öneriyorum. Kimi programlar izleyicilerinden sadakat bekler, bense tersine, bir arkadaşın sadakatini vaat ediyorum.

* Televizyon için ilk defa bu kadar büyük bir ekiple çalışıyorum. Birbirimizi tanıdıkça program da inşaat halindeki bir bina gibi yükseldi. Hazırlık sürecinde Okan'ın ortaya attığı şoke edici, büyük cesaret ve yaratıcılık isteyen fikirler, benim müdahale ve taleplerim doğrultusunda şekillendi ve ortaya içimize sinen sonuçlar çıktı.

Seçilen olmayı seviyorum
* Mutlu bir misafirlik ortamı düşünün: Hep beraber bir şeyler izlenir, çok neşeli bir muhabbet döner, aşka gelen aile üyeleri kalkıp şarkılar söyler ve herkes birbirini çok sever. İşte içeriğimiz aşağı yukarı böyle. Şarkılar var, dansçılarım var, sohbet var; ilginç yetenekleri olan insanlar, minik yarışmalar ve bol bol kahkaha var...

* İnandığım, sağlam ve beni heyecanlandıran işleri yapmayı seviyorum. Bölüm başı kazanacağım parayı hesap etseydim yüklü bir servete sahip olurdum. Ama seçilen değil, seçen olmayı seviyorum.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious