Gülben yeni albümü ile sahnede

  • Giriş : 05.04.2009 / 09:05:00

Uzun Yol Şarkıları'nın ilk konserini verecek olan ünlü yıldız, Mazhar Alanson'la da düet yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

GÜLBEN YİNE SAHNEDE
Uzun süredir sessizliğini koruyan Gülben Ergen, yeni albümü 'Uzun Yol Şarkıları' nın ilk konserini Durance firması tarafından hazırlanan yüzlerce tarçın ve sandal ağacından üretilen kokulu tütsüler ve özel tasarım mumlar eşliğinde yapıyor. Mudo'nun muhteşem dekoruyla BKM Sahnesinde çok değişik bir ambiyansta gerçekleşecek olan konserin diğer bir sürprizi Gülben Ergen-Mazhar Alanson düeti. Mazhar Alanson'dan yeni albümü için aldığı 'Tam Ortasındayım'ı sanatçıyla birlikte söyleyecek olan Gülben Ergen, dinleyicilerini şaşırtmaya devam ediyor.

TAMAMEN CANLI
Seyhan Müzik etiketiyle piyasadaki yerini alan albümünü tamamen akustik ve canlı performansıyla sevenlerine söyleyecek olan Ergen, bu büyük buluşmada dinleyicilerine birbirinden hoş sürprizler de hazırladı. İlk gün konser biletleri günler öncesinden tükenen ve yoğun talep üzerine ertesi gün tekrar sahnedeki yerini alacak olan Gülben Ergen büyük bir heyecanla hazırladığı konserinde yeni albümün yanı sıra dinleyicilerine çok sevilen hit parçalarından da okuyacak.

Müzikseverlerin arşivine koymak isteyeceği çok sağlam bir repertuarla albümünü hazırlayan güzel yıldız 'Bu albüm müzikal kariyerimin dönüm noktası olacak' diyor..

ALBÜMDEN PARÇALAR
Taşkın Sabah'ın yönetmenliğini ve aranjörlüğünü üstlendiği yeni albümde iki dev müzisyen Bülent Ortaçgil ve Mazhar Alanson'dan şarkılar bulunuyor. Mazhar Alanson'un 'Tam Ortasındayım', Bülent Ortaçgil'in 'Bu Su Hiç Durmaz', Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tv programından tanınan Oğuzhan Koç'un 'Giden Günlerim Oldu', Fettah Can'ın 'Üzgünüm', 'Söz' ve 'Eskiden Olsa', Gökhan Şahin'in muhteşem slow parçası 'Kördüğüm', son olarak da Pınar Çubukçu'nun 'Çilekli' ve 'Bir Şans Daha' adlı bestelerinin yer aldığı albüm, tam bir uzun yol albümü oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*