Gül'den patlama ile ilgili mesaj

Gül'den patlama ile ilgili mesaj.12403
  • Giriş : 31.01.2008 / 13:18:00

Cumhurbaşkanı Gül, Davutpaşa'da meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesinden, çok sayıda vatandaşın da yaralanmasından derin üzüntü duyduğunu bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesinden, çok sayıda vatandaşın da yaralanmasından derin üzüntü duyduğunu bildirdi. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesi dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Gül, mesajında şunları kaydetti: ''İstanbul Davutpaşa'da meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesinden, çok sayıda vatandaşımızın da yaralanmasından derin üzüntü duydum. Can kaybının artmamasını temenni ediyorum. Patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum.'' Açıklamada, patlamayla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Cumhurbaşkanı Gül'ün, İstanbul Valisi Muammer Güler'i arayarak, olay ve yaralıların durumu hakkında bilgi aldığı da belirtildi.

AA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious