Güle güle FATİH TERİM!

Güle güle FATİH TERİM!.10821
  • Giriş : 18.11.2007 / 16:50:00
  • Güncelleme : 18.11.2007 / 18:07:43

Günün EN ÇOK OKUNAN spor yazarından Terim'e çağrı: Artık yeter! Bosna maçından sonra TERKET O MAKAMI!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nasıl da oluyormuş bazı kadrolu futbolcuları takımdan uzaklaştırınca. Böylesi zor bir maçın bile altından kalkmayı bildi bu gencecik çocuklar.
Şimdi Türkiye kazandı diye Fatih terim'i eleştiren devir adamları büyük bir ihtimalle methiyeler düzecekler.

Ama işin aslı, asıl bu maçtan sonra artık Fatih Terim'in döneminin bittiğidir. Malta maçında, Yunanistan maçında onun yanlış tercihleri yüzünden Milliler bu duruma düştü. Tabii hataların başlangıcı bu maçlar da değil.

Yeni oluşmakta olan bir Milli takımı dağıtan ve Yanal'ı atıp Terim'i getiren zihniyettir en büyük suçlu. Bu zihniyet ile Fatih Terim'in birlikteliğidir Türk Futbolu'nu kahreden. Bakın, dünkü Milli Takım'ın kalecisi kaç maçtır oynamıyor bu kadroda. Gökhan zaten yeni girdi, keza Semih te öyle. İbrahim Kaş gencecik bir oyuncu.

Onbir içinde eski diyebileceğimiz bir Emre ile Nihat var. Belki biraz da Hamit. Bu takım çoktan bu değişimi geçirmeliydi. Son şansını deplasmanda kullanacak durumlara gelmemeliydi.

Ama burası Türkiye. Başarı ve tabela tahmincileri bütün gerçekleri unutmamız için gerekenleri yaparlar. Ve biz unuturuz. Unuta unuta bu hale geldik. Artık yeter!

Bosna maçında da Milliler'in başında Fatih Terim çıksın sahaya. Ama daha sonra gururlu bir şekilde terketsin o makamı. Tabii Federasyon Başkanı da beraber. Şimdiye kadar yaptıklarınız için teşekkür ederiz. Ama Türkiye'nin geleceği için hepinize güle güle.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious