Gülen'in hastalığı ne durumda?

Gülen'in hastalığı ne durumda?.9269
  • Giriş : 15.11.2007 / 23:36:00
  • Güncelleme : 15.11.2007 / 23:20:25

Bir haber sitesindeki habere göre Fethullah Gülen’in ağır hasta olduğu ileri sürülüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

HABER AKTÜEL - Bu iddiayı ortaya atan, Gazeteport’tan Sevilay Yükselir. Gülen’le röportaj yapmak için girişimlerde bulunan Yükselir, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın ve gazetenin imtiyaz sahibi Ali Akbulut’un da ABD’de olduğunu öğrenince haberin gerçek olduğunu düşünüyor.

 

Fethullah Gülen’in yakınlarından bir ismi aradığını yazan Sevilay Yükselir telefona çıkan kişinin “Fethullah Hoca çok hasta… Değil ki sizinle röportaj yapmak, kendisi bir telefonla bile konuşabilecek durumda değil. Ne yazık ki hocamız belki de son günlerini yaşıyor” dediğini belirtiyor.

 

Dumanlı’nın ve Akbulut’un ABD’de olduğunu öğrendikten sonra 2. defa bu haberi veren kişiyi aradığını anlatan Yükselir yine; “Yok Sevilay Hanım. Ne sizin, ne de başka bir gazetecinin şu anda hocamızla röportaj yapma şansı yok! Çünkü, Fethullah Hoca gerçekten çok hasta ve cemaatin tüm ileri gelenleri şu anda onun yanında. Başka da bir şey diyemeyeceğim size” cevabını alıp telefonunun sert bir şekilde yüzüne kapatıldığını iddia ediyor.

 

Gazeteport yazarının bu iddiaları, Fethullah Gülen gerçekten ağır hasta mı?” sorularını akıllara getiriyor.

 

www.haberaktuel.com

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious