Güler: En iyi kaptan fırtınada belli olur

Güler: En iyi kaptan fırtınada belli olur.11110
  • Giriş : 19.01.2008 / 17:42:00

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, ''En iyi kaptan fırtınada belli olur. İlerleyen günlerde bizleri belki daha da fırtınalı günler bekliyor olabilir, biz reisimize güveniyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısına katılan Bakan Güler, iktidara geldikleri günden itibaren ülkeyi ileriye götürdüklerini, Türkiye'nin hedefinin dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında yerini almak olduğunu söyledi.

Güler, şöyle konuştu:

''Hedeflerimize tek tek ulaşıyoruz. Bundan sonra hedeflerimize kimsenin şüphesi olmasın ulaşacağız. En iyi kaptan fırtınada belli olur. İlerleyen günlerde bizleri belki daha da fırtınalı günler bekliyor olabilir, biz reisimize güveniyoruz. Öyle bir reise sahibiz ki şu anda dünyanın diğer ucunda bir söz söylediğinde dünyanın gündemine oturan, dünya haber ajansları tarafından ilk haber olarak geçilen bir reise sahibiz. Biz bu reisi örnek alıyoruz ve onun izinden gidiyoruz. Reisimiz için ''muhtar bile olamaz'' diyorlardı. Şimdi bu reisimiz dünya liderleri arasında yerini alıyor artık. Bizler reisimiz, Başbakanımızla gurur duyuyoruz.''

Toplantıda, AK Parti Ordu milletvekilleri de birer konuşma yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious