Gül'ün yanağını okşayan vekil konuştu

Gül'ün yanağını okşayan vekil konuştu .19634
  • Giriş : 06.09.2007 / 16:23:00

AKP milletvekili Recep Koral Cumhurbaşkanının yanağını 'çocuklar istediği için' okşamış.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AKP milletvekili Recep Koral, Çankaya Köşkü'ndeki resepsiyonda Cumhurbaşkanı Gül'ün yanağını okşamasını şöyle açıkladı: 'Çocuklar istedi'

Cumhurbaşkanı'nın yanağını okşadı

Çankaya Köşkü'nde verilen resepsiyonda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yanağını okşayan AK Parti İstanbul Milletvekili Recep Koral, dün yaşanan ilginç görüntüyle ilgili olarak, "Milletin verdiği mesajın ve sevginin bir yansımasıydı. Küçük çocuklar sürekli 'Abdullah amcanın yanağını sıkar mısın?' diye söylüyorlardı. İçimden geldi ve öyle davrandım" yorumunu yaptı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından Çankaya Köşkü'nde verilen resepsiyonda Gül'ün yanağını okşayarak ilginç bir görüntü oluşturan AK Parti İstanbul Milletvekili Recep Koral, milletin Abdullah Gül'e büyük sevgisinin olduğuna işaret ederek, şunları söyledi:

"Çocuklar sürekli 'Abdullah Gül'ün yanağını sıkar mısın, öper misin?' diye ricada bulunuyorlar. Vatandaşlardan da Abdullah Gül'ü tebrik etmemiz yönünde talepler geliyor. Abdullah Bey çok sevilen bir insan. Kendisini biz de çok seviyoruz. İnsan olarak çok iyi ve sıcakkanlı birisi. Türkiye'deki bütün insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir isim. Oradaki davranışım bu sevginin tezahürü oldu. Bir anlamda milletin verdiği mesajın ve sevginin yansıması oldu. İçimden geldi ve öyle davrandım. Küçük çocuklardan sürekli bu yönde talep geliyordu. Fotoğraflarda da sevginin yansıması olduğu açıkça belli oluyor. Bizzat o sevgiyi yaşadığım için yaptım. Bakışlarım anlatıyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious