Gümüş'ün yıldızı dönüyor

Gümüş'ün yıldızı dönüyor.12874
  • Giriş : 04.07.2008 / 23:26:00

Gümüş dizisindeki rolüyle dikkatleri çeken, ardından yaşadığı aşklarla basının gündeminden düşmeyen oyuncu Songül Öden, 1 yıllık aradan sonra yeniden ekrana dönüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

CNNTÜRK'te yayınlanan Kürşat Başar'ın sunduğu 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan oyuncu Songül Öden, Gümüş dizisinin kendisine çok şeyler kattığını söyledi. Öden, "Gümüş ilk tecrübem olduğu için bence önemli bir şeydi. Çünkü genç bir oyuncu kadrosu vardı. Ekrem Bora vardı, müthiş keyifliydi. İyi bir ekip çalışması oldu" dedi.

Diziden sonra tiyatroda rol aldığı ve sürekli turnelere çıktığı için televizyona 1 yıl boyunca iş yapmayan Songül Öden, yeniden ekrana döneceğini söyledi.

Öden, prensipte 'evet' dediği bir dizi olduğunu ancak henüz imzaları atmadıklarını belirtti.

Türkiye'de kaliteli çok sayıda dizi yapıldığına değinen Songül Öden, izlediği diziler arasında Yaprak Dökümü, Hatırla Sevgili ve Avrupa Yakası'nı saydı.

Kendisine gelen dizi senaryolarını iyice inceleyip, didiklediğini ve bunun işini sevmekten kaynaklandığını belirten Songül Öden, sinema filmi teklifleri aldığını ancak istediği şekilde bir senaryonun gelmediğini sözlerine ekledi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious