Günde 9 yumurta ile 25 kilo verdi!

Günde 9 yumurta ile 25 kilo verdi!.8590
  • Giriş : 28.09.2008 / 18:11:00
  • Güncelleme : 28.09.2008 / 18:17:42

Dünyaca ünlü Saatchi&Saatchi reklam ajansının sahibi Charles Saatchi, yaptığı yumurta diyetiyle inanılmaz şekilde zayıfladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Saatchi&Saatchi reklam ajansının sahibi Irak doğumlu Yahudi işadamı Charlers Saatchi'nin zayıflama öyküsünü ona yardım eden eşi Nigella Lawson, Sunday's You Dergisi'ne anlattı.
Nigella'ya göre, eşi Saatchi, öncelikle yaptığı çekici yemekleri redetmekle işe başladı ve günde sadece 9 yumurta yiyerek 9 ayda 25 kilo vermeyi başardı. Fakat bu garip diyeti, beslenme uzmanları nefes darlığı, bağırsak düzensizliği ve diğer önemli problemler yaratacağı için asla önermemişlerdi.
Nigella da bu durumda kocasına temelini yumurtanın oluşturduğu; İspanyol omleti, sahanda Meksika usulü yumurta, yeşillikli ve jambonlu yumurta pişirdi. Ancak kocası, zayıflama düşüncesi ile sadece haşlanmış ya da az yağda pişirilmiş olanları yemeyi tercih etti.
Saatchi, 9 ay boyunca, sabah 3, öğlen 3 ve akşam 3 olmak üzere günde 9 yumurta yedi. Nigella, eşini bu haliyle sevdiğini söylese de onu bu diyetten vazgeçiremedi. Saatchi 9 kilo vermeyi başardı ve şimdi yarı vejeteryan besleyici bir diyet uyguluyor.Eşi onun için bolbol meyve ve sebze satın alıyor.

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*