Gündemi değiştirmek isteyenler var!

  • Giriş : 31.05.2006 / 00:00:00

Vatandaşlara seslenen Erdoğan, "Gündemi değiştirmek isteyenler var. Toplum olarak çok dikkatli olun ve bunlara fırsat vermeyin" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Partisinin Sivas İl Kongresi'ne katılmak üzere bu şehre gelen Başbakan Erdoğan çeşitli açılış ve temel atma törenlerine katıldı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener ve İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu'nun da katıldığı fuar alanı açılış ve temel atma töreninde konuşan Erdoğan; Türkiye'yi geleceğin aydınlık yolundan çevirmeye çalışanların olduğunu söyledi.

AK Parti döneminde yakalanan istikrar ortamının altını çizen Erdoğan, son üç yılın kazanımlarının korunması çağrısında bulundu. Erdoğan, "AK Parti iktidarı ile ülkemizde istikrar ortamı sağlanmıştır. Bu noktadan sonra güven ve istikrarımızı korumamız gerekiyor. Yararsız tartışmalar ve ucuz polemiklerle vakit kaybetmemeliyiz. Gündemi değiştirmeye çalışanlar var, toplum olarak çok dikkatli olmalıyız. Gündemi değiştirmeye çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Dünya güçlü olmayanın ayakta kalmasının zor olacağı bir döneme giriyor. Geleceğin aydınlık Türkiye'sine yaklaşmakta olduğumuza inanıyorum. Ülkemizi bu aydınlık yoldan çevirmeye çalışanlara asla prim vermeyeceğiz. Onları sadece hayal kırıklığı bekliyor. Biz şerde değil hayırda yarışıyoruz." şeklinde konuştu.

Bu arada Erdoğan'ın Sivas proğramı boyunca alınan güvenlik tedbirleri dikkat çekti. Erdoğan polis ve koruma ordusu tarafından korundu. Eğitim, kültür, fuar, spor, ticaret ve rekreasyon alanındaki tören vatandaşların sevgi gösterileri arasında sona erdi. Erdoğan buradan Sivas Valisi Dr. Hasan Canpolat'ı makamında ziyaret etmek üzere Valilik Binasına geçti. Basın mensuplarının içeriye alınmadığı ziyarette Erdoğan, Sivas'ın sorunları ile ilgili Vali Canpolat'tan brifing aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious