Gündemi sarsacak yeni bir olay!

Gündemi sarsacak yeni bir olay!.13620
  • Giriş : 04.04.2009 / 00:50:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:01:29

Beğeniyle izlenen Tek Türkiye dizisi, kirli planları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kendilerini Türkiye'nin tek sahibi gibi gören Karanlık Kurul, memleket üzerine yazdıkları bölücü senaryoyu kendi ağızlarıyla deşifre ediyor. Soluk soluğa izlenen "Tek Türkiye"nin son bölümünde de ilginç bir senaryo ekrana geldi.

"Açılan davalarla kaybettiğimiz itibarımızın, değişen konumumuzun ve aldığımız derin yaranın yanına şimdi bir yenisi daha eklendi. Yeni dava delilleri ve iddianame dost meclislerinde bile aleyhimize çevrildi" diyerek yaşadıkları hezimeti itiraf eden hain senaryonun aktörleri, "Geçmişte yanımızda duranlar, bizi destekleyenler şimdi ya karşımızda ya da tarafsız kalmayı tercih ediyorlar. Şimdiye kadar kullandıklarımız işi fark ederse o zaman yandık" sözleriyle de endişelerini dile getirdi.

"El altından desteklerimizle seçimlerde bölgede iyi sonuç elde ettik. Şimdi etnik ve mezhebe dayalı politikalar üreterek halkı kışkırtıp olaylar çıkarmanın tam zamanıdır. Batı'da da milliyetçilik körüklenerek bir taraftan 'vatan elden gidiyor' diğer taraftan 'devlet halkına baskı yapıyor' havası esmeli ki ülkenin uluslararası arenadaki imajı zedelenmeli ve ülke gittikçe yalnızlaştırılmalı" diyen Karanlık Kurul üyeleri, "iktidarı devirmek ve 2'li 3'lü koalisyonlar dönemini geri getirerek ülke üzerindeki emellerini gerçekleştirebilmek" amacıyla servis edecekleri şeytanca planları anlattı. İşte tüyler ürperten senaryo...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*