''Güneşi Gördüm'' filmin fragmanı!

''Güneşi Gördüm'' filmin fragmanı!.17065
  • Giriş : 28.02.2009 / 17:42:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 14:53:35

"Beyaz Melek" filmi ile büyük başarı yakalayan Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen ikinci filmi "Güneşi Gördüm" 12 Mart'ta seyirciyle buluşuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatan filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak ülkemizde zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor ve onların sesi olmak üzere yola çıkılıyor.

Ali Sürmeli, Alper Kul, Altan Erkekli, Demet Evgar, Deniz Oral ve Emre Kınay gibi usta oyuncuların yer aldığı 'Güneşi Gördüm' filminde son yirmi beş yıla dair; bugüne kadar cesaretle söylenmekte zorlanılan sözler yer alıyor ve yüksek sesle tartışılamayan konular işleniyor.

Her türlü ayrımcılığa ve ötekileştirilmeye karşı duran, savaşın, kavganın, kendine benzemeyeni hor görmenin sorunun ta kendisinin olduğunu anlatan bu film, bir anlamda 'Türkiye'nin hikayesi"..

Yapımcı Tokat yaptıkları işe çok inandıklarını söyledi ve ekledi: 'Mahsun Kırmızıgül, Beyaz Melek'te kazandığı başarıdan sonra yeni filminde de ustalığını açıkça ortaya koydu. Gerek seçilen mekanlar gerekse kullanılan teknik ve usta oyuncu kadrosu ile seyirciyi güzel bir film bekliyor. Bu film sinema seyircilerinin beklentilerinin de üzerinde olacak' diye konuştu.12 Mart'ta sinemalarda

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*