Günlük gazete başlıkları

Günlük gazete başlıkları.21141
  • Giriş : 02.09.2007 / 08:55:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 21:37:00

Türkiye'nin önde gelen siyaset, ekonomi ve spor gazetelerinin manşetleri.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Atılma nedeni forma aşkı
Erdinç Ulu, hasta Galatasaraylı. İşyerine Galatasaray formasıyla gidince Fenerbahçeli patronları tarafından işten atıldı.

Kaybettiğimin ancak yarısını kazandım
Sayısal Loto’nun başladığı günden beri sürekli aynı rakamları, sistemli bir şekilde oynayan ve geçen hafta 627 bin YTL kazanan tanker şoförü Şahsettin Timuçin’i arkadaşlarıyla kahvehanede okey oynarken bulduk.

 

48 Mucize Kadın
Eski resim öğretmeni Semra Demirelli, Düzce depreminden kurtulan kadınlarla birlik oldu. Türkiye'nin bilinen ilk kadın kooperatifini kurdu. Kadın örgütlerini ayağa kaldırdı. Sonuç: 48 kadının artık kendine ait bir evi var

Ilımlı İslam'dan şeriata
'Ilımlı İslam'a model olarak gösterilen Malezya'da hükümet, hukuk reformu kapsamında şeriat hükümlerine yer verilmesini öngören bir plan üzerinde çalıştığını açıkladı. Anayasadaki laiklik ilkesi de kaldırılıyor.

 

Maganda terörü artık durdurulsun
Türkiye'de maganda terörü savaşları aratmıyor. Bir ayda dokuz kişi geldiği yer belli olmayan bir kurşun yüzünden yaşamını yitirdi, 29 kişi de yaralandıBaba parasıyla jaguar keyfi
Almanya'da Jaguar satın alanların yaş ortalamasının 57 olduğunu vurgulayan Jaguar Avrupa CEO'su Senso, gençlerin Jaguar kullandığı Türkiye'yi Avrupa'ya 'örnek ülke' şeklinde gösterdiklerini belirtti..'Elveda kızım'
24 haşındaki Döndü Dağlı, Bursa'da sevgilisi tarafından silahla başından vuruldu. Boşandığı eşinden olan oğlu, annesinin vurulduğu haberini Ordu'da tesadüfen gazetede görüp dedesine söyledi. Dede, Bursa'ya gittiğinde kızının beyin ölümünün gerçekleştiğini öğrendi ve organlarını bağışladı. Organları götürülürken de ambulansa bakıp "Elveda kızım" diyerek ağladı.

Sezer'in çizdiği isimlere davet
Abdullah Gül, Sezer’in ambargo koyduğu pek çok isme Çankaya kapılarını açıyor. Sezer döneminde isimleri çizilen Orhan Pamuk, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses yine protokol listesine alınıyor

Paşanın gizli gece ziyareti 
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, mesaisi bittikten sonra ve hafta sonları Ankara’daki şehit ailelerine taziyeye gidiyor.
 

Vergilerin yarısı faize
Toplanan her 100 doların 5'i faiz ödemesine gitti

 

Hakaret karikatürlerine tepki gösterin ama şiddete asla başvurmayın 
İKÖ Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, İsveç'in basın özgürlüğünün arkasına sığınamayacağını vurguladı. Danimarka'dan sonra İsveç'te de Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürlerin yayınlanması İslam dünyasını yeniden ayağa kaldırdı. İsveç'in acilen özür dilemesini isteyen İKÖ Genel Sekreteri İhsanoğlu, Müslümanların tepki gösterirken asla şiddete başvurmaması gerektiğini söyledi.
.

 

AB sürecinde yeni çabaların tam zamanı
İtalya ve İsveç dışişleri bakanları, İnternational Herald Tribune gazetesinde yayınladıkları ortak bir makalede, “Yeni hükümetini kuran ve cumhurbaşkanını seçen Türkiye ile Avrupa Birliği sürecinde çabaları tazelemenin tam zamanıdır” dedi.Kartal Stop 0-0
Zürih'i devirip, Devler Ligi'ne adını yazdıran Beşiktaş'ı, rüyadan Kayseri uyandırdı.

2 puan kuş gibi uçup gitti
Zürih'i parçalayarak Şampiyonlar Ligi'nde gruplara adını yazdıran Beşiktaş, BJK İnönü Stadı'nda Kayseri ile golsüz berabere kaldı ve bu sezon ilk kez puan kaybetti.

Türkiye'yi kritik eşiğe getirdik şimdi sıçrama dönemimiz başlıyor
Üçüncü AK Parti iktidarında enflasyonla mücadele sürecek, faizler tek haneye indirilecek ve özel sektörün yatırımlarının önündeki tüm engeller kaldırılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious